Utrinki

Mednarodni dan prijaznosti

14. 11. 2021

V našem vrtcu nikoli ne pozabimo na prijaznost, tako smo tudi 13. novembra obeležili mednarodni dan prijaznosti in se pridružili vseslovenskemu gibanju naključne prijaznosti in prijaznosti našim najbližjim. Veliko smo se pogovarjali, kaj pravzaprav je prijaznost, otroci so nanizali polno svojih misli, te misli smo poskušali tudi udejanjit. Tako smo se prijazno pogovarjali, delili objeme in tople poglede, večkrat poklonili nasmeh, posodili igračo, spor rešili s pogovorom … in seveda ustvarili kamenčke prijaznosti. Kamenčke smo nabrali, jih skrbno pobarvali, se pogovorili o prijaznih mislih in jih napisali na kamenčke. Razdelili smo jih po našem vrtcu in tako dobili povrnjenih nekaj res iskrenih nasmehov in prijaznih besed. Kamenčke smo razdelili tudi v naši okolici vrtca in upali, da bodo zapisane misli komu polepšale dan in ogrele srce.

 

Dostopnost