Obvestila

Dobrodošli v vrtcu

Spoštovani starši!

Otroci se po poletnih počitnicah znova vračajo v vrtčevsko okolje k svojim vrstnikom in vzgojiteljem.

Potrudili se bomo, da bo prevladovalo otroško veselje in smeh, sproščena igra in otroški živžav, da bodo otroci radi prihajali v vrtec ter se z veseljem vključevali v igro ter dejavnosti. Tudi v letošnjem šolskem letu bo glavna skrb in odgovornost usmerjena v zagotavljanje zdravega, varnega in spodbudnega učnega okolja, ki ponuja veliko priložnosti za zdrav in celosten razvoj otroka.

Želimo si uspešnega sodelovanja z vami, spoštovani starši. Vaše želje, mnenja in predlogi so za nas pomembni. Samo z odprto komunikacijo, medsebojnim sodelovanjem, zaupanjem in podporo bomo uspešni.

Veselimo se novega šolskega leta z vami in vašimi otroki.

Obvestilo za starše ob novem šolskem letu_31_8_2022

Dostopnost