Obvestila

Delovanje vrtca v času od 26. do 30. 4. 2021

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo organizacija oddelkov zaradi zmanjšane prisotnosti otrok v času prvomajskih šolskih počitnic spremenjena. Zaradi zmanjšanega števila otrok bomo posamezne enote ali trakte zaprli oziroma združevali oddelke posameznih atrijev, traktov in manjših enot.

Razpored bo objavljen na oglasnih deskah oddelkov.

Z otroki bodo delale otrokom znane vzgojiteljice.

Otroke v času šolskih počitnic ob zmanjšani prisotnosti združujemo zaradi racionalizacije in koriščenja dopustov zaposlenih. Ob tem bomo upoštevali smernice in navodila NIJZ glede oblikovanja »mehurčkov« v času šolskih počitnic.

Za razumevanje in sodelovanje se vam iskreno zahvaljujemo.

Želimo vam lepe in dolge počitniške dni!

Delovanje_vrtca_26.-30. 4. 2021

Dostopnost