Utrinki

Jesenski vrtec v naravi

2. 11. 2021

Otroci oddelkov Veverice, Medvedki, Pike in Sove so v začetku meseca oktobra raziskovali Slovenijo. Odpravili so se v Gozd Martuljek in v Izolo.

V Gozdu Martuljku so otroci kljub slabemu vremenu raziskovali gozd in iskali skriti zaklad. Gradili so hiše za škrate, urili svoje spretnosti na prometnem poligonu, prepevali pesmi in se greli ob tabornem ognju. Na koncu pa so spoznali pravega škrata Špika z gore Špik.

V Izoli pa je otroke čakala prava gusarska pustolovščina. Otroci so si izdelali gusarske bandane in priponke ter se naučili pravi gusarski pozdrav. Pomagali so pri izdelovanju šotora in splava ter iskali gusarski zaklad. Seveda pa ni manjkalo tudi vodnih dogodivščin, preko katerih so se otroci privajali na vodo in premagovali raznorazne ovire na vodi.

 

Dostopnost